Poniedziałek, 06 Lutego 2023
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Genetyka um... (17617)
· Dziedziczna... (17222)
· Metody dobo... (12722)
· Nowa sensac... (12662)
· Dziedziczen... (12613)
· Rzadkie uma... (12261)
· Wybór szcz... (11765)
· Dlaczego ps... (11007)
· Zastosowani... (10217)
· Wyposażeni... (10091)
46. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych
46. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie  
Memoriał Jerzego Okońskiego "DUŻE" CWC 

3 czerwca 2023

 

Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
Teren Wystawy: Stadion MOSiR w Gostyninie*  -mapka -

* teren wystawy może ulec zmianie

INFORMACJE
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez

news: formularz_wystawyNET.jpg

 do dnia 20 maja 2023
  • W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie.
  • W systemie wystawy.net istnieje możliwość dokonania opłat.
  • Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie naszego wyciągu bankowego.
  • Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 10 zł.
  • Wystawa odbywa się na terenie otwartym, prosimy o zobezpieczenie się od słońca i deszczu.
  • Plany sędziowania i lista wystawców będzie opublikowana na kilka dni przed wystawą.
Program wystawy
godz. 8.00 - 9.45 przyjmowanie zgłosznych psów
godz. 10.00 otwarcie wystawy
godz. 10.00 rozpoczęcie oceny psów w ringach
godz. 14.00 konkurencje finałowe
- wybór Najpiękniejszej Pary
- wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej
- wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Juniora
- wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej
- wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego
- wybór Najpiękniejszego Weterana
- wybór Zwycięzców Grup FCI (BOG)
- wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy (BIS)
godz. 16.00 zamknięcie wystawy

OPŁATY


Opłaty wystawowe płatne do dnia 20.05.2023
data wpływu na konto Oddziału, w tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela

Rasy polskie
  • za każdego psa** - 60 zł
  • młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów** - 40 zł
Pozostałe rasy
  • pierwszy pies** - 130 zł (100 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
  • za każdego następnego** - 120 zł (90 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
  • młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 50  (40 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
Konkurencje dodatkowe **
  • Najlepsza Para Psów - 40 zł
  • Najlepsza Grupa Hodowlana - 40 zł
 
** - katalog online
Cena katalogu w formie drukowanej - 15zł

Parking
  • 20 zł samochody osobowe i motocykle,
  • 40 zł samochody osobowe z przyczepą i pozostałe. 
Ilość miejsc ograniczona. W pobliżu wystawy istnieje możliwość parkowania pojazdu.

Reklamy w katalogu wystawy:
  • 1/2 strony czarno-białe - 50 zł
  • cała strona czarno-białe - 100 zł
  • 4 strona okładki kolor - 1000 zł
  • 2 lub 3 strona okładki kolor 750 zł
Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .jpg (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 20.08.2022.
 
Opłaty za stoiska handlowe: 
  • 30 zł/m2 (minimalna opłata 200 zł)
Rezerwacja miejsca na stoisko po połaceniu opłaty minimalnej.

Reklamy na terenie wystawy:
Na terenie wystawy istnieje możliwość umieszczania reklam: wiszących, wolnostojących,  na samochodach, przyczepach itp.
Koszt reklamy: 20 zł/m2 (minimalna opłata 100 zł)
 

Do wszystkich cen za reklamy i stoiska należy doliczyć 23% VAT.

Nasze konto bankowe:
Credit Agricole Bank Polska S.A.: 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000

 
Klasy wystawowe
  • młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy  
  • szczeniąt 6-9 miesięcy 
  • młodzieży 9-18 miesięcy 
  • pośredniej 15-24 miesięcy 
  • otwartej od 15 miesięcy
  •  użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
  • championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
  • weteranów powyżej 8 lat
Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.
 
OBSADA SĘDZIOWSKA

 

Grupa I FCI

1. Waldemar Kosmalski
Owczarki niemieckie
2. Marek Czerniakowski

Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
3. Waldemar Federak (BOG)
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek podhalański, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy, Polski owczarek nizinny, Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

Grupa II FCI

1. Katarzyna Fiszdon
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Czarny terier
2. Marek Lewandowski (BOG)
Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa,
3. Bogusław Chmiel
Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Jarosław Grunt 
Airedale Terrier, Bedlington Terrier,  Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski,
Terier irlandzki, Terier walijski, American Staffordshire, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier 
  2. Agata Korpetta (BOG)
Australian Silky Terrier, Border Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier,  Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Nihon Teria, Terier brazylijski, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier

Grupa IV FCI

1. Małgorzata Lorenc 
(BOG) 
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1. Leszek Siejkowski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Anna Rajs
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1. Wojciech Burski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Sławomir Sztul

Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
 
2. Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (BOG)  
Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1.
Wanda Kowalska (BOG)
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Anna Redlicka  
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1. Małgorzata Lorenc   
(BOG)
wszystkie rasy
 

Rasy nieuznane przez FCI
Małgorzata Lorenc

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej,
również w przypadku dużej liczebności w grupach.

Aktualna obsada sędziowska w planie sędziowania. 

Konkurencje finałowe:

Najlepsza Para Psów  - Marek Roszkiewicz
Najlepsza Grupa Hodowlana - Wojciech Burski 
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Agata Korpetta
Najpiękniejsze Szczenię - Anna Redlicka
Najpiękniejszy Junior - Katarzyna Fiszdon
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Anna Rajs
Najpiękniejszy Weteran -  Leszek Siejkowski
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Małgorzata Lorenc
Najpiękniejszy Pies Wystawy - Anna Rajs

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie młodszych szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Szczenięcia w Rasie.
 Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały tytuł Zwycięzca Weteran. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Weterana w Rasie.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela(i).
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy,
Polecamy




970,023 unikalne wizyty