Sobota, 30 Maj 2020
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Dziedziczna... (9867)
· Dziedziczen... (7739)
· Genetyka um... (7737)
· Nowa sensac... (7573)
· Rzadkie uma... (7443)
· Metody dobo... (7283)
· Wybór szcz... (6779)
· Dlaczego ps... (6645)
· Zastosowani... (6528)
· Wyposażeni... (5936)
46. MWPR w gostyninie 30.05.2020
46. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie

30 maja 2020
 

Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
Teren Wystawy: Stadion MOSiR w Gostyninie  -mapka - 

 
INFORMACJE
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez

news: formularz_wystawyNET.jpg

 do dnia 15 maja 2020
  • W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie.
  • W systemie wystawy.net istnieje możliwość dokonania opłat.
  • Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie naszego wyciągu bankowego.
  • Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 5 zł.
  • Wystawa odbywa się na terenie otwartym, prosimy o zobezpieczenie się od słońca i deszczu.
  • Plany sędziowania i lista wystawców będzie opublikowana na kilka dni przed wystawą.
Program wystawy
godz. 8.00 - 9.45 przyjmowanie zgłosznych psów
godz. 10.00 otwarcie wystawy
godz. 10.00 rozpoczęcie oceny psów w ringach
godz. 14.00 konkurencje finałowe
- wybór Najpiękniejszej Pary
- wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej
- wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Juniora
- wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej
- wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego
- wybór Najpiękniejszego Weterana
- wybór Zwycięzców Grup FCI (BOG)
- wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy (BIS)
godz. 16.00 zamknięcie wystawy

OPŁATY

   

Opłaty wystawowe płatne do dnia 18.05.2020
data wpływu na konto Oddziału, w tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela

Rasy polskie
  • pierwszy pies* - 50 zł
  • za każdego następnego** - 45 zł
  • młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów** - 30 zł
  • Polski Spaniel Myśliwski** - 10 zł
Pozostałe rasy
  • pierwszy pies* - 100 zł (80 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
  • za każdego następnego** - 90 zł (70 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
  •  młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 50  (40 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
Konkurencje dodatkowe **
  • Najlepsza Para Psów - 30 zł
  • Najlepsza Grupa Hodowlana - 30 zł
 
* - z katalogiem
** - katalog online
Cena katalogu w formie drukowanej - 10zł

Parking
  • 20 zł samochody osobowe i motocykle,
  • 30 zł samochody osobowe z przyczepą i pozostałe. 
Ilość miejsc ograniczona. W pobliżu wystawy istnieje możliwość parkowania pojazdu.

Reklamy w katalogu wystawy:
  • 1/2 strony czarno-białe - 50 zł
  • cała strona czarno-białe - 100 zł
  • 4 strona okładki kolor - 1000 zł
  • 2 lub 3 strona okładki kolor 750 zł
Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .jpg (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 18.05.2020.
 
Opłaty za stoiska handlowe: 
  • 25 zł/m2 (minimalna opłata 200 zł)
Rezerwacja miejsca na stoisko po połaceniu opłaty minimalnej.

Reklamy na terenie wystawy:
Na terenie wystawy istnieje możliwość umieszczania reklam: wiszących, wolnostojących,  na samochodach, przyczepach itp.
Koszt reklamy: 15 zł/m2 (minimalna opłata 100 zł)
 

Do wszystkich cen za reklamy i stoiska należy doliczyć 23% VAT.

Nasze konto bankowe:
Credit Agricole Bank Polska S.A.: 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000

 
Klasy wystawowe
  • młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy  
  • szczeniąt 6-9 miesięcy 
  • młodzieży 9-18 miesięcy 
  • pośredniej 15-24 miesięcy 
  • otwartej od 15 miesięcy
  •  użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
  • championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
  • weteranów powyżej 8 lat
Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.
 
OBSADA SĘDZIOWSKA

 

Grupa I FCI

1. Sebastian Handy
owczarki niemieckie
2. Barbara Larska
(BOG)
Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
3. Waldemar Federak
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek podhalański, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy, Polski owczarek nizinny, Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

Grupa II FCI

1. Marek Lewandowski
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Czarny terier
2. Bogusław Chmiel
(BOG) 
Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa,
3. Piotr Bachurzewski   
Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Elżbieta Chwalibóg  (BOG) 
Airedale Terrier, Bedlington Terrier,  Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski,
Terier irlandzki, Terier walijski, American Staffordshire, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier 
  2. Aleksandra Sękowska-Miros
Australian Silky Terrier, Border Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier,  Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Nihon Teria, Terier brazylijski, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier

Grupa IV FCI

1. Anna Rajs  
(BOG) 
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1. Elżbieta Augustyniak
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Anna Rajs
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1. Marek Roszkiewicz
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Wojciech Burski
Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
 
2. Aleksander Skrzyński (BOG)
Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1.
Mariola Żuchlińska (BOG)
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Bogusława Szydłowicz–Polańczyk  
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1. Tomasz Wolańczyk  
(BOG)
wszystkie rasy
 

Rasy nieuznane przez FCI
Wojciech Burski

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej,
również w przypadku dużej liczebności w grupach.

Aktualna obsada sędziowska w planie sędziowania. 

Konkurencje finałowe:

Najlepsza Para Psów  - Marek Roszkiewicz
Najlepsza Grupa Hodowlana - Elżbieta Augustyniak
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Marek Lewandowski
Najpiękniejsze Szczenię - Piotr Bachurzewski
Najpiękniejszy Junior - Marek Lewandowski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Anna Rajs
Najpiękniejszy Weteran - Elżbieta Chwalibóg
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Wojciech Burski

Najpiękniejszy Pies Wystawy - Bogusława Szydłowicz–Polańczyk

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie młodszych szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Młodszego Szczenięcia w Rasie.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Szczenięcia w Rasie.
 Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały tytuł Zwycięzca Weteran. Jeśli konkurencja jest przewidziana w programie wystawy, organizator ma obowiązek poinformować sędziego o konieczności dokonania wyboru Najlepszego Weterana w Rasie.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela(i).
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy,
Polecamy


Polecamy






576,477 unikalne wizyty