Czwartek, 23 Maj 2019
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Dziedziczna... (6666)
· Dziedziczen... (6362)
· Genetyka um... (6257)
· Nowa sensac... (6204)
· Rzadkie uma... (5999)
· Metody dobo... (5493)
· Wybór szcz... (5352)
· Zastosowani... (5351)
· Dlaczego ps... (5271)
· Wyposażeni... (4712)
44. MWPR CWC w Łącku
44. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Łącku

15 czerwca 2019
Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
Teren Wystawy: Stadion Gminny w Łącku - mapka dojazdowa - 

 
Informacje: 

UWAGA! Na wystawie będzie przeprowadzany przegląd hodowlany dla psów i suk z kopiowanymi uszami i ogonami grup II, III i VII FCI przez sędziego Andrzeja Szutkiewicza.
Zgłoszenia do dnia 7 czerwca 2019r. na adres: biuro@zkwpplock.pl
Opłata 1000 zł na konto oddziału.
Prosimy o zabranie na przegląd stosownych dokumentów potwierdzających konieczność zabiegu*
- * nie dotyczy psów/suk zakupionych w kraju w którym kopiowanie nie jest zakazane
 
 
Program wystawy
godz. 8.00 - 9.45 przyjmowanie zgłosznych psów
godz. 10.00 otwarcie wystawy
godz. 10.00 rozpoczęcie oceny psów w ringach
godz. 14.00 konkurencje finałowe
- wybór Najpiękniejszej Pary
- wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej
- wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Juniora
- wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej
- wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego
- wybór Najpiękniejszego Weterana
- wybór Zwycięzców Grup FCI (BOG)
- wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy (BIS)
godz. 16.00 zamknięcie wystawy
 
 

.:: Numery startowe będą wydawane na ringach ::.
 

 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez

news: formularz_wystawyNET.jpg

do dnia 25 maja 2019
 
W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie. Nie będzie możliwości uiszczenia opłaty na wystawie.

Nie organizujemy konkursu Młody Prezenter.

Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 5 zł.

Wystawa odbywa się na terenie otwartym, prosimy o zobezpieczenie się od słońca i deszczu.

Na terenie wystawy zrganizowany będzie płatny parking niestrzeżony w cenie 15 zł samochody osobowe i motocykle, 25 zł pozostałe. Ilość miejsc ograniczona. W pobliżu wystawy istnieje możliwość parkowania pojazdu.

Plany sędziowania i lista wystawców będzie opublikowana na kilka dni przed wystawą.

 

 


Opłaty:

Opłaty wystawowe płatne do dnia 26.05.2019 (data wpływu na konto Oddziału).

.:: W tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela ::.

pierwszy pies* - 100 zł
(80 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
za każdego następnego** - 90 zł  
(70 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 50 zł  
(40 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
rasy polskie
pierwszy pies* - 50 zł
za każdego następnego** - 45 zł
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów** - 25 zł

psy rasy Polski Spaniel Myśliwski** - 1zł

* - z katalogiem
** - katalog online
Najlepsza Para Psów - 30 zł
Najlepsza Grupa Hodowlana - 30 zł

Reklamy w katalogu wystawy:
reklama w katalogu - ceny do uzgodnienia od 50 - 500 zł netto.

Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .cdr, .al (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 25.05.2019.
 
Opłaty za stoiska handlowe: 
30 zł netto za metr kwadratowy


Reklamy na terenie wystawy:
Na terenie wystawy istnieje możliwość umieszczania reklam.
Koszt reklamy: 15 zł netto za metr kwadratowy (cena dotyczy również reklam na samochodach i przyczepach)

Do wszystkich cen za reklamy należy doliczyć 23% VAT.

Nasze konto bankowe:
Credit Agricole Bank Polska S.A. 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000


Klasy wystawowe:


- młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy
- szczeniąt 6-9 miesięcy
- młodzieży 9-18 miesięcy
- pośredniej 15-24 miesięcy
- otwartej od 15 miesięcy
- użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
- championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
- weteranów powyżej 8 lat

Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.


Obsada sędziowska*:

* Aktualna obsada sędziowska w planie sędziowania
Grupa I FCI

1. Waldemar Federak
owczarki niemieckie
2. Dorota Paź
(BOG)
Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek podhalański, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy, Polski owczarek nizinny, Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

Grupa II FCI

1. Joanna Adamowska
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Czarny terier
2. Andrzej Kot 

Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa,
3. Jadwiga Niciewicz   (BOG) 
Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Aleksandra Sękowska - Miros   
Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski, T
erier brazylijski, Terier irlandzki, Terier walijski, American Staffordshire, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier, Yorkshire Terrier
  2. Agata Korpetta (BOG) 
Australian Silky Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier,  Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Nihon Teria, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier

Grupa IV FCI

1.  
 Aleksandra Sękowska - Miros (BOG) 
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1. Maciej Lipiec 
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Leszek Siejkowski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1.
Leszek Siejkowski (BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Tomasz Sławik (BOG)
Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1.
Elżbieta Chwalibóg (BOG)
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Wanda Kowalska 
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1. Maciej Lipiec 
(BOG)
wszystkie rasy
 

Joanna Adamowska
Rasy nieuznane przez FCI

.:: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej, również w przypadku dużej liczebności w grupach ::.

Konkurencje finałowe:

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Joanna Adamowska 

Najpiękniejsze Szczenię - Jadwiga Niciewicz
Najpiękniejszy Junior - Joanna Adamowska 
Najpiękniejszy Weteran - Leszek Siejkowski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Leszek Siejkowski
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Elżbieta Chwalibóg
Najpiękniejszy Pies Wystawy - Aleksandra Sękowska - Miros
 
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie młodszych szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Junior Wystawy - udział w wyborze biorą psy oraz suki, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Najlepszy Junior w Rasie”. Wybory dokonywane są w ringu honorowym, kolejno w grupach FCI przez tego samego sędziego. Z każdej grupy sędzia wybiera od 0 do 3 finalistów bez przyznawania im lokat. Po dokonaniu wyboru we wszystkich prezentowanych w tym dniu wystawy grupach, finaliści wracają na ring i spośród nich sędzia wybiera i ustawia na lokatach 4 psy.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para Psów - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela. Nagradzane są 3 najlepsze pary. Zgłoszenia w sekretariacie wystawy.
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy, o tym samym przydomku hodowlanym i pochodzących z różnych skojarzeń. Psy nie muszą być własnością hodowcy.

Zwycięzca Grupy - (Best of Group) - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł „Zwycięzca Rasy” oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). 
Najpiękniejszy Pies Wystawy - (Best in Show) - o tytuł ten konkurują zwycięzcy poszczególnych grup.

Polecamy


Polecamy






434,973 unikalne wizyty