środa, 12 Grudzień 2018
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Dziedziczna... (5640)
· Dziedziczen... (5304)
· Nowa sensac... (5250)
· Genetyka um... (5241)
· Rzadkie uma... (5006)
· Metody dobo... (4602)
· Zastosowani... (4577)
· Wybór szcz... (4519)
· Dlaczego ps... (4440)
· Wyposażeni... (3997)
43. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie
Wystawy
43. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie

GOSTYNIN 25 sierpnia 2018 

 
Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku

 Teren Wystawy: Stadion MOSiR w Gostyninie

.:: jak dojechać ::. 

 
Informacje: 

Program wystawy
 
godz. 8.00 - 9.45 przyjmowanie zgłosznych psów
godz. 10.00 otwarcie wystawy
godz. 10.00 rozpoczęcie oceny psów w ringach
godz. 14.00 konkurencje finałowe
- wybór Najpiękniejszej Pary
- wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej
- wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Szczenięcia
- wybór Najpiękniejszego Juniora
- wybór Najpiękniejszego Psa Rasy Polskiej
- wybór Najpiękniejszego Psa Użytkowego
- wybór Najpiękniejszego Weterana
- wybór Zwycięzców Grup FCI (BOG)
- wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy (BIS)
godz. 16.00 zamknięcie wystawy
 
Plan sędziowania
 

.:: Numery startowe będą wydawane na ringach ::.
 

 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez

news: formularz_wystawyNET.jpg

do dnia 8 sierpnia 2018
 
W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie. Nie będzie możliwości uiszczenia opłaty na wystawie.

Nie organizujemy konkursu Młody Prezenter.

Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 5 zł.

Wystawa odbywa się na terenie otwartym, prosimy o zobezpieczenie się od słońca i deszczu.

Na terenie wystawy zrganizowany będzie płatny parking niestrzeżony w cenie 10 zł samochody osobowe i motocykle, 20 zł pozostałe. Ilość miejsc ograniczona. W pobliżu wystawy istnieje możliwość parkowania pojazdu.

Plany sędziowania będzie opublikowany na kilka dni przed wystawą.
 

 


Opłaty:

Opłaty wystawowe płatne do dnia 8.08.2018 (data wpływu na konto Oddziału).

.:: W tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela ::.

pierwszy pies* - 100 zł
(80 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
za każdego następnego** - 90 zł  
(70 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 50 zł  
(40 zł dla psów z rejestracją oddziału w Płocku)
rasy polskie
pierwszy pies* - 50 zł
za każdego następnego** - 45 zł
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów** - 25 zł

psy rasy Polski Spaniel Myśliwski** - 1zł

* - z katalogiem
** - katalog w postaci elektronicznej dostępny w dniu wystawy
Najlepsza Para Psów - 30 zł
Najlepsza Grupa Hodowlana - 30 zł

Reklamy w katalogu wystawy:
reklama w katalogu - ceny do uzgodnienia od 50 - 500 zł netto.

Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .cdr, .al (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 8.08.2018.
 
Opłaty za stoiska handlowe: 
30 zł netto za metr kwadratowy


Reklamy na terenie wystawy:
Na terenie wystawy istnieje możliwość umieszczania reklam.
Koszt reklamy: 15 zł netto za metr kwadratowy (cena dotyczy również reklam na samochodach i przyczepach)

Do wszystkich cen za reklamy należy doliczyć 23% VAT.

Nasze konto bankowe:
Credit Agricole Bank Polska S.A. 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000


Klasy wystawowe:


- młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy
- szczeniąt 6-9 miesięcy
- młodzieży 9-18 miesięcy
- pośredniej 15-24 miesięcy
- otwartej od 15 miesięcy
- użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
- championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
- weteranów powyżej 8 lat

Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.


Obsada sędziowska:


Grupa I FCI

1. Waldemar Mrowiec
owczarki niemieckie
2.
Jadwiga Niciewicz (BOG)
Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek podhalański, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy, Polski owczarek nizinny, Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

Grupa II FCI

1. Joanna Szczepańska-Korpetta  (BOG) 
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Czarny terier
2. Beata Badura
 
Buldog angielski, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa,
3. Anna Bogucka
 Bokser, Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Andrzej Jendrasiak  (BOG)  
Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski, T
erier brazylijski, Terier irlandzki, Terier walijski, American Staffordshire, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier 
2. Marek Lewandowski  
Australian Silky Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier,  Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Nihon Teria, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier,Yorkshire Terrier
 
Grupa IV FCI

1. Leszek Siejkowski
(BOG) 
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1. Anna Jaśkiewicz (BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Leszek Siejkowski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1. Bogusława Szydłowicz-Polańczyk -
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Jadwiga Konkiel (BOG)
Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1.
Wanda Kowalska (BOG)
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Piotr Król 
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1. Leszek Siejkowski  
(BOG)
wszystkie rasy
 

Rasy nieuznane przez FCI
Joanna Szczepańska-Korpetta

.:: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej, również w przypadku dużej liczebności w grupach ::.

Konkurencje finałowe:

Najlepsza Para Psów - Marek Lewandowski
Najlepsza Grupa Hodowlana - Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię -  Anna Bogucka
Najpiękniejsze Szczenię - Joanna Szczepańska-Korpetta
Najpiękniejszy Junior - Jadwiga Konkiel
Najpiękniejszy Weteran - Jadwiga Niciewicz
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Leszek Siejkowski
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Leszek Siejkowski

Najpiękniejszy Pies Wystawy - Piotr Król

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie młodszych szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Junior Wystawy - udział w wyborze biorą psy oraz suki, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Najlepszy Junior w Rasie”. Wybory dokonywane są w ringu honorowym, kolejno w grupach FCI przez tego samego sędziego. Z każdej grupy sędzia wybiera od 0 do 3 finalistów bez przyznawania im lokat. Po dokonaniu wyboru we wszystkich prezentowanych w tym dniu wystawy grupach, finaliści wracają na ring i spośród nich sędzia wybiera i ustawia na lokatach 4 psy.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para Psów - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela. Nagradzane są 4 najlepsze pary. Zgłoszenia w sekretariacie wystawy.
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy, o tym samym przydomku hodowlanym i pochodzących z różnych skojarzeń. Psy nie muszą być własnością hodowcy. Nagradzane są 4 najlepsze grupy.

Zwycięzca Grupy - (Best of Group) - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł „Zwycięzca Rasy” oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). 
Najpiękniejszy Pies Wystawy - (Best in Show) - o tytuł ten konkurują zwycięzcy poszczególnych grup.

Polecamy


Polecamy






374,127 unikalne wizyty