Czwartek, 23 Listopad 2017
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Dziedziczna... (3138)
· Dziedziczen... (2803)
· Nowa sensac... (2711)
· Genetyka um... (2693)
· Zastosowani... (2666)
· Wybór szcz... (2616)
· Rzadkie uma... (2600)
· Metody dobo... (2508)
· Dlaczego ps... (2496)
· Wyposażeni... (2320)
41. Krajowa Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych
41. Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych CWC w Gostyninie
26 sierpnia 2017 
Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
Teren Wystawy: Stadion MOSiR w Gostynini - mapka dojazdowa - 
 
Obrazy newsów: pakacik_41.jpg

 

Plan sędziowania

Lista wystawców


 
Informacje: 


Zgłoszenia przyjmujemy poprzez

news: formularz_wystawyNET.jpg

do dnia 11 sierpnia 2017
 
W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie. Nie będzie możliwości uiszczenia opłaty na wystawie.

Nie organizujemy konkursu Młody Prezenter.

Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 5 zł.

Wystawa odbywa się na terenie otwartym, prosimy o zobezpieczenie się od słońca i deszczu.

Na terenie wystawy zrganizowany będzie płatny parking niestrzeżony w cenie 10 zł samochody osobowe i motocykle, 20 zł pozostałe. Ilość miejsc ograniczona. W pobliżu wystawy istnieje możliwość parkowania pojazdu.

Plany sędziowania i lista wystawców będzie opublikowana na kilka dni przed wystawą.

.:: Numery startowe będą wydawane na ringach ::.
  
Program wystawy
8.00 - 9.45 Przyjmowanie psów na wystawę
10.00 Otwarcie Wystawy
10.00 - 14.00
Ocena psów w ringach
ok. 14.30 Konkurencje finałowe
  


Opłaty:

Opłaty wystawowe płatne do dnia 11.08.2017 (data wpływu na konto Oddziału).

.:: W tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela ::.

pierwszy pies* - 100 zł
za każdego następnego** - 90 zł
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 40 zł
rasy polskie
pierwszy pies* - 50 zł
za każdego następnego** -45 zł
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 20 zł
(uchwała Zjazdu Delegatów)
* - z katalogiem
** - bez katalogu

Reklamy w katalogu wystawy:
reklama w katalogu - ceny do uzgodnienia od 50 - 500 zł netto.

Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .cdr, .al (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 12.08.2017.
 
Opłaty za stoiska handlowe: 
30 zł netto za metr kwadratowy


Reklamy na terenie wystawy:
Na terenie wystawy istnieje możliwość umieszczania reklam.
Koszt reklamy: 15 zł netto za metr kwadratowy (cena dotyczy również reklam na samochodach i przyczepach)

Do wszystkich cen za reklamy należy doliczyć 23% VAT.


Nasze konto bankowe:
Credit Agricole Bank Polska S.A. 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000


Klasy wystawowe:


- młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy
- szczeniąt 6-9 miesięcy
- młodzieży 9-18 miesięcy
- pośredniej 15-24 miesięcy
- otwartej od 15 miesięcy
- użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
- championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
- weteranów powyżej 8 lat

Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.


Obsada sędziowska:


Grupa I FCI

1. Waldemar Federak
owczarki niemieckie
2.
Jerzy Olszewski (BOG)
Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy,  Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
3. Maciej Lipiec
Owczarek podhalański, Polski owczarek nizinny

Grupa II FCI

1. Joanna Adamowska
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni, Czarny terier
2. Marek Lewandowski (BOG)
 
Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa,
3. Joanna Kiełkiewicz
Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Elżbieta Chwaligóg    
Airedale Terrier, Bedlington Terrier, Border Terrier, Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski, T
erier brazylijski, Terier irlandzki, Terier walijski 
2. Bogusław Chmiel 
American Staffordshire, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Staffordshire Bull Terrier
3.
Sękowska-Miros Aleksandra (BOG)
Australian Silky Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier,  Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Nihon Teria, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier

Grupa IV FCI

1. 
 Maciej Lipiec (BOG) 
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1.
Elżbieta Chwalibóg (BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Tomasz Mroczek
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1.
Wojciech Trzebiecki (BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Sławomir Sztul (BOG)
Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1.
Mirosław Redlicki (BOG)
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Anna Redlicka
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1. Maciej Lipiec
(BOG)
wszystkie rasy
 

Joanna Adamowska
Rasy nieuznane przez FCI

.:: Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej, również w przypadku dużej liczebności w grupach ::.

Konkurencje finałowe:

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Joanna Adamowska

Najpiękniejsze Szczenię - Sękowska-Miros Aleksandra 
Najpiękniejszy Junior - Mirosław Redlicki
Najpiękniejszy Weteran - Maciej Lipiec
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Wojciech Trzebiecki
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Elżbieta Chwalibóg 
Najpiękniejszy Pies Wystawy - Maciej Lipiec

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie młodszych szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Junior Wystawy - udział w wyborze biorą psy oraz suki, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Najlepszy Junior w Rasie”. Wybory dokonywane są w ringu honorowym, kolejno w grupach FCI przez tego samego sędziego. Z każdej grupy sędzia wybiera od 0 do 3 finalistów bez przyznawania im lokat. Po dokonaniu wyboru we wszystkich prezentowanych w tym dniu wystawy grupach, finaliści wracają na ring i spośród nich sędzia wybiera i ustawia na lokatach 4 psy.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para Psów - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela. Nagradzane są 3 najlepsze pary. Zgłoszenia w sekretariacie wystawy.
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy, o tym samym przydomku hodowlanym i pochodzących z różnych skojarzeń. Psy nie muszą być własnością hodowcy.

Zwycięzca Grupy - (Best of Group) - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł „Zwycięzca Rasy” oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). 
Najpiękniejszy Pies Wystawy - (Best in Show) - o tytuł ten konkurują zwycięzcy poszczególnych grup.

Polecamy


Polecamy






215,998 unikalne wizyty