Czwartek, 23 Listopad 2017
Nawigacja
Ostatnie artykuły
· Nowa sensacja k...
· Dziedziczenie u...
· Genetyka umaszc...
· Polskie nazewni...
· Rzadkie umaszcz...

· Dziedziczna... (3138)
· Dziedziczen... (2802)
· Nowa sensac... (2710)
· Genetyka um... (2693)
· Zastosowani... (2666)
· Wybór szcz... (2616)
· Rzadkie uma... (2599)
· Metody dobo... (2508)
· Dlaczego ps... (2496)
· Wyposażeni... (2320)
40. Jubileuszowa Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie
40. Jubileuszowa Mazowiecka Wystawa Psów Rasowych w Gostyninie
 4 czerwca 2017
Organizator: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku
Teren Wystawy: Stadion MOSiR w Gostyninie - mapka dojazdowa




Obrazy newsów: pakacik.jpg

Informacje:
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz wystawy.net do dnia 19.05.2017.

news: formularz_wystawyNET.jpg


UWAGA:

 

W katalogu zostaną zamieszczone tylko zgłoszenia opłacone w terminie. Nie organizujemy konkursu Młody Prezenter.
Zgłoszenia przesyłane pocztą, faksem lub zwykłym e-mailem nie będą honorowane.
Prosimy nie przesyłać kopii potwierdzenia wpłaty. Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.

Koszty manipulacyjne w przypadku uzasadnionego zwrotu opłaty wystawowej wynoszą 10 zł.
 



Opłaty:

Opłaty wystawowe płatne do dnia 19.05.2017 (data wpływu na konto Oddziału).

Ważne!!!
W tytule przelewu należy podać numer zgłoszenia lub nazwę psa/psów oraz nazwisko właściciela.

pierwszy pies* - 100 zł
za każdego następnego** - 90 zł
młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów ** - 40 zł
rasy polskie** - bezpłatnie (pod warunkiem uczestnictwa, w przeciwnym wypadku opłąta wynosi 100zł za każdego psa/sukę)

Najlepsza Para Psów** - 35 zł (opłaty i zgłoszenia jw.)
Najlepsza Grupa hodowlana** 35 zł (opłaty i zgłoszenia jw)

* - z katalogiem
** - bez katalogu

Reklamy w katalogu wystawy:
reklama w katalogu - ceny do uzgodnienia

Projekty reklam przyjmowane będą wyłącznie w formatach: .pdf, .tif, .cdr, .al (czcionki zamienione na krzywe, CMYK), po uiszczeniu opłaty do dnia 15.05.2017.

Opłaty za stoiska handlowe:

30 zł brutto za metr kwadratowy

Wszystkie ceny zawierają 23% VAT.
Nasze konto bankowe: Credit Agricole Bank Polska S.A. 04 1940 1076 3087 8639 0000 0000


Klasy wystawowe:

- młodszych szczeniąt 4-6 miesięcy
- szczeniąt 6-9 miesięcy
- młodzieży 9-18 miesięcy
- pośredniej 15-24 miesięcy
- otwartej od 15 miesięcy
- użytkowej* od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
- championów* od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
- weteranów powyżej 8 lat

Datą decydującą o wieku psa jest dzień wystawienia (np. pies urodzony 15 maja może być wystawiony w klasie szczeniąt najwcześniej 16 listopada).
* - w przypadku braku odpowiedniego dokumentu - pies zostanie przeniesiony do klasy otwartej.


Obsada sędziowska:

Grupa I FCI

1. Waldemar Kosmalski
owczarki niemieckie
2. Jadwiga Niciewicz
(BOG)
Australian Cattle Dog, Australian Stumpy Tail Cattle Dog, Biały owczarek szwajcarski, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky Vlcak, Owczarek australijski – Kelpie, Owczarek belgijski, Owczarek chorwacki, Owczarek francuski Beauceron, Owczarek francuski Briard, Owczarek kataloński, Owczarek pikardyjski, Owczarek pirenejski, Owczarek z Majorki, Schipperke
3. Jadwiga Niciewicz
Bearded Collie, Bergamasco, Borded Collie, Cao da Serra de Aires, Komondor, Kuvasz, Maremmano-Abruzzese, Mudi, Owczarek australijski (typ amerykański), Owczarek holenderski, Owczarek podhalański, Owczarek południoworosyjski Jużak, Owczarek staroangielski Bobtail, Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki długowłosy, Owczarek szkocki krotkowłosy, Polski owczarek nizinny, Puli, Pumi, Saarlooswolfhond, Schapendoes, Slovensky Cuvac, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke

Grupa II FCI

1. Anna Pakulska
Doberman, Hollandse Smoushond, Pinczer austriacki, Pinczer małpi, Pinczer miniaturowy, Pinczer średni, Sznaucer miniaturowy, Sznaucer olbrzym, Sznaucer średni
2.
Andrzej Szutkiewicz (BOG)
 Buldog angielski, Bokser, Broholmer, Bullmastiff, Cane Corso Italiano, Cao Fila de Sao Miguel, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Rottweiler, Shar Pei, Tosa, Czarny terier
3. Anna Pieczyńska

Aidi, Anatolian, Appenzeller, Bernardyn, Berneński pies pasterski, Cao da Castro Laboreiro, Cao da Serra da Estrela, Duży szwajcarski pies pasterski, Entlebucher, Hovawart, Kraski Ovcar, Landseer, Leonberger, Mastif hiszpański, Mastif pirenejski, Mastif tybetański, Nowofundland, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki, Pirenejski pies gorski, Rafeiro do Alentejo, Sarplaninac

Grupa III FCI

1. Łukasz Pawłowski
Airedale Terrier, American Staffordshire, Bedlington Terrier, Border Terrier, Bulterier miniaturowy, Bulterier, Foksterier krotkowłosy, Foksterier szorstkowłosy, Irish Glen of Imaal Terrier, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Kerry Blue Terrier, Lakeland Terrier, Manchester Terrier, Niemiecki terier myśliwski, Parson Russell Terrier, Staffordshire Bull Terrier, Terier brazylijski, Terier irlandzki, Terier walijski
2.
Elżbieta Chwalibóg (BOG)
Australian Silky Terrier, Cairn Terrier, Dandie Dinmont Terrier, English Toy Terrier, Jack Russell Terrier, Nihon Teria, Terier czeski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Sealyham Terrier, Skye Terrier, Terier australijski, Terier szkocki, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier

Grupa IV FCI

1. Wojciech Burski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa V FCI

1. Blanka Borowiec - Szczepańska
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VI FCI

1. Wojciech Burski
(BOG)
wszystkie rasy

Grupa VII FCI

1.
Andrzej Brabletz (BOG)
wszystkie rasy

Grupa VIII FCI

1. Mirosław Olejnik (BOG)
Chesapeake Bay Retriever, Curly Coated Retriever, Flat Coated Retriever, Golden Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Amerykański spaniel dowodny, Barbet, Clumber Spaniel, Cocker spaniel amerykański, Cocker spaniel angielski, Field Spaniel, Fryzyjski pies dowodny, Hiszpański pies dowodny, Irlandzki spaniel dowodny, Kooikerhondje, Labrador Retriever, Lagotto romagnolo, Płochacz niemiecki, Portugalski pies dowodny, Springer spaniel angielski, Springer spaniel walijski, Sussex Spaniel

Grupa IX FCI

1. Mariola Żuchlińska
 
Bichon frise, Bolończyk, Chihuahua, Coton de Tulear, Brabantczyk, Chin japoński, Chiński grzywacz, Gryfonik elgijski, Gryfonik brukselski, Hawańczyk, Lhasa Apso, Lwi piesek, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudel duży, Pudel iniaturowy, Pudel średni, Pudel Toy, Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon, Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene, Spaniel tybetański, Terier tybetański
2.
Wanda Kowalska (BOG)
Boston Terrier, Buldog francuski, Cavalier King Charles Spaniel, Rosyjski toy, Shih Tzu, King Charles Spaniel, Kromfohrlander, Mops

Grupa X FCI

1.
Andrzej Brabletz (BOG)
wszystkie rasy


Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian obsady sędziowskiej, również w przypadku dużej liczebności w grupach.




Konkurencje finałowe:

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Wojciech Burski

Najpiękniejsze Szczenię - Mirosław Olejnik  
Najpiękniejszy Junior - Joanna Adamowska
Najpiękniejszy Weteran - Wojciech Burski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Andrzej Brabletz
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - Jadwiga Niciewicz
Najlepsza Para Psów - Andrzej Szutkiewicz
Najlepsza Grupa Hodowlana - Jadwiga Niciewicz
Najpiękniejszy Pies Wystawy - Elżbieta Chwalibóg

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię- udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie baby otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejsze Szczenię - udział w wyborze biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie szczeniąt otrzymały ocenę „wybitnie obiecujący” oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Junior Wystawy - udział w wyborze biorą psy oraz suki, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Najlepszy Junior w Rasie”. Wybory dokonywane są w ringu honorowym, kolejno w grupach FCI przez tego samego sędziego. Z każdej grupy sędzia wybiera od 0 do 3 finalistów bez przyznawania im lokat. Po dokonaniu wyboru we wszystkich prezentowanych w tym dniu wystawy grupach, finaliści wracają na ring i spośród nich sędzia wybiera i ustawia na lokatach 4 psy.
Najpiękniejszy Weteran - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie weteranów otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - udział biorą psy/suki (po jednym przedstawicielu rasy), które na danej wystawie w klasie użytkowej otrzymały ocenę doskonałą oraz lokatę I.
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich - udział w wyborze biorą psy/suki ras polskich, które na danej wystawie otrzymały tytuł „Zwycięzca Rasy”.
Najlepsza Para Psów - parę stanowią, wystawiane na danej wystawie, pies oraz suka tej samej rasy, będące własnością tego samego właściciela. Nagradzane są 3 najlepsze pary. Zgłoszenia w sekretariacie wystawy.
Najlepsza Grupa Hodowlana - grupę stanowią, wystawiane na danej wystawie, minimum 3 a maksimum 5 psów/suk jednej rasy, o tym samym przydomku hodowlanym i pochodzących z różnych skojarzeń. Psy nie muszą być własnością hodowcy.

Zwycięzca Grupy - (Best of Group) - o tytuł ten konkurują psy i suki, które na danej wystawie zdobyły tytuł „Zwycięzca Rasy” oraz należą do tej samej grupy ras (wg podziału FCI). 
Najpiękniejszy Pies Wystawy - (Best in Show) - o tytuł ten konkurują zwycięzcy poszczególnych grup.

Polecamy


Polecamy






215,977 unikalne wizyty